ZAPOSLITEV

ZWCAD SLOVENIA RAZPISUJE PROSTO DELOVNO MESTO »CAD/CAE IN HRS STROKOVNJAK«

Od kandidatov pričakujemo izobrazbo tehnične smeri, odlično poznavanje katere izmed 3D CAD aplikacij, CAE rešitev MOLDEX3D, ter področje konstruiranja orodij za brizganje plastike s poudarkom na vročekanalnih sistemih (HRS). Zaradi same narave dela je zaželeno (ne pa tudi nujno) poznavanje nemškega in angleškega jezika.

Delo bo potekalo na naslovu PE Maribor. Pogodba se sklepa za nedoločen čas, s tro-mesečnim poskusnim delom (uvajalna doba).

Podrobneje:

OPIS DELOVNEGA MESTA

Naziv delovnega mesta: CAD/CAE IN HRS STROKOVNJAK

Delovno mesto se nahaja na lokaciji PE Maribor, Prečna ulica 9b, čeravno bo kandidat / kandidatka delo občasno opravljal tudi na terenu.

Delo poteka v lepo urejenih, klimatiziranih pisarnah, z drsečim delovnim časom.

Predviden potek zaposlitve:

– Dodobra seznanitev z obstoječo ponudbo podjetja,
– Uvajanje v strokovno področje,
– Izvajanje predstavitev programskih rešitev (3D modelirnik Zw3D, ter CAE programske opreme MOLDEX3D),
– Zastopstvo HRS sistemov HEATLOCK,
– Izvajanje CAE storitev (simulacije in analize postopkov brizganja plastike), komuniciranje s potencialnimi uporabniki/kupci, poslovni obiski partnerjev doma in v tujini,

NUDIMO

– Zaposlitev takoj,
– Zaposlitev za nedoločen čas,
– Poskusno delo 3 mesece,
– Razgibano delo v dinamičnem kolektivu,
– Možnost osebne rasti in razvoja,
– Možnost potovanja (Kitajska, Nemčija, Avstrija, …),
– Redno in stimulativno plačilo,

PRIČAKUJEMO

– Izobrazbo tehnične smeri, vsaj VI. stopnje,
– Odlično poznavanje katere izmed 3D CAD aplikacij,
– Odlično poznavanje CAE aplikacije MOLDEX3D,
– Poznavanje področja konstruiranja orodij za brizganje plastike (s poudarkom na vročekanalnih sistemih),
– Željo po delu z ljudmi,
– Željo po konstantnem izpopolnjevanju,
– Sposobnost komuniciranja z večjim številom ljudi,
– Pripravljenost potovati,
– Poznavanje nemškega in angleškega jezika (ni pogoj),
– Lastni prevoz in izpit B kategorije.

O PODJETJU

ZwCAD SLOVENIA je ekskluzivni zastopnik blagovnih znamk MOLDEX3D, ZWSOFT, ter HEATLOCK.

Dejavnost izvaja na področju celotne države, podružnica v Celovcu pa na področju celotne Avstrije.

Je nosilec večih priznanj, med zadnjimi: MOLDEX3D GOLDEN PARTNER, ter BEST MARKETING INSIDER. Preko partnerskega podjetja HEATLOCK, izvaja simulacije in analize postopkov brizganja plastike na globalnem nivoju, potrebe po tovrstnih storitvah pa rastejo.

PRIJAVNI FORMULAR

RAZPIS BO ODPRT DO PREKLICA.

Vljudno vabljeni!
ZIG_PNG