ZAPOSLITEV

ZWCAD SLOVENIA RAZPISUJE PROSTO DELOVNO MESTO »TEHNIČNA PODPORA«

Od kandidatov pričakujemo izobrazbo tehnične smeri, odlično poznavanje CAD aplikacije AutoCAD®, aktivno znanje nemškega jezika, osebno urejenost in natančnost, ter željo po delu z ljudmi.

Delo bo potekalo v pisarnah na naslovu PE Maribor. Pogodba se sklepa za nedoločen čas, s tro-mesečnim poskusnim delom (uvajalna doba).

Podrobneje:

OPIS DELOVNEGA MESTA

Naziv delovnega mesta: TEHNIČNA PODPORA

Delovno mesto se nahaja na lokaciji PE Maribor, Prečna ulica 9b, čeravno bo kandidat nudil tehnično podporo uporabnikom tako na slovenskem kot avstrijskem trgu.

Delo poteka v lepo urejenih, klimatiziranih pisarnah, z drsečim delovnim časom.

Predviden potek zaposlitve:

Sprva dobra seznanitev z obstoječo ponudbo podjetja, čemur bo sledil postopen prehod na pomoč pri iskanju novih kupcev, izvajanje predstavitev programskih rešitev, komuniciranje s kupci, poslovne obiske partnerjev doma in v tujini, ter podobno.

NUDIMO

– Zaposlitev takoj,
– Zaposlitev za nedoločen čas,
– Poskusno delo 3 mesece,
– Razgibano delo v dinamičnem kolektivu,
– Možnost osebne rasti in razvoja,
– Možnost potovanja (Kitajska, Nemčija, Avstrija, …),
– Redno in stimulativno plačilo,

PRIČAKUJEMO

– Izobrazbo tehnične smeri, vsaj V. stopnje,
– Odlično (aktivno) znanje nemškega jezika,
– Odlično poznavanje CAD aplikacije AutoCAD®,
– Komunikativnost, natančnost in osebno urejenost,
– Željo po delu z ljudmi,
– Željo po konstantnem izpopolnjevanju,
– Sposobnost komuniciranja z večjim številom ljudi,
– Lastni prevoz in izpit B kategorije.

O PODJETJU

ZwCAD SLOVENIA je ekskluzivni zastopnik blagovnih znamk MOLDEX3D, ZWSOFT, ter HEATLOCK.

Dejavnost izvaja na področju celotne države, podružnica v Celovcu pa na področju celotne Avstrije.

Je nosilec večih priznanj, med zadnjimi: MOLDEX3D GOLDEN PARTNER, ter BEST MARKETING INSIDER. Preko partnerskega podjetja HEATLOCK, izvaja simulacije in analize postopkov brizganja plastike na globalnem nivoju, potrebe po tovrstnih storitvah pa rastejo.

PRIJAVNI FORMULAR

RAZPIS BO ODPRT DO PREKLICA.

Vljudno vabljeni!
ZIG_PNG