ZAPOSLITEV

ZWCAD SLOVENIA RAZPISUJE PROSTO DELOVNO MESTO »TEHNIČNA PODPORA«.

Od kandidatov pričakujemo izobrazbo tehnične smeri, odlično poznavanje CAD aplikacije AutoCAD®, aktivno znanje nemškega jezika, osebno urejenost in natančnost, ter željo po delu z ljudmi.

Delo bo potekalo na naslovu PE Maribor. Pogodba se sklepa za nedoločen čas, s tro-mesečnim poskusnim delom (uvajalna doba).

Podrobneje:

OPIS DELOVNEGA MESTA

Naziv delovnega mesta: TEHNIČNA PODPORA

Delovno mesto se nahaja na lokaciji PE Maribor, Prečna ulica 9b, čeravno bo kandidat / kandidatka nudil tehnično podporo avstrijskemu trgu.

Delo poteka v lepo urejenih, klimatiziranih pisarnah, z drsečim delovnim časom.

Predviden potek zaposlitve:

Sprva dobra seznanitev z obstoječo ponudbo podjetja, pozneje pa prehod na pomoč pri iskanju novih kupcev, izvajanju predstavitev programskih rešitev, komuniciranje s kupci, poslovni obiski partnerjev doma in v tujini, ter podobno.

NUDIMO

– Zaposlitev takoj,
– Zaposlitev za nedoločen čas,
– Poskusno delo 3 mesece,
– Razgibano delo v dinamičnem kolektivu,
– Možnost osebne rasti in razvoja,
– Možnost potovanja (Kitajska, Nemčija, Avstrija, …),
– Redno plačilo.

PRIČAKUJEMO

– Izobrazbo tehnične smeri, vsaj V. stopnje,
– Odlično (aktivno) znanje nemškega jezika,
– Odlično poznavanje CAD aplikacije AutoCAD®,
– Komunikativnost, natančnost in osebno urejenost,
– Željo po delu z ljudmi,
– Željo po konstantnem izpopolnjevanju,
– Sposobnost komuniciranja z večjim številom ljudi,
– Lastni prevoz in izpit B kategorije.

O PODJETJU

ZwCAD SLOVENIA je ekskluzivni zastopnik blagovne znamke ZWSOFT, avtorja CAD aplikacij ZWCAD in 3D modelirnika ZW3D, ter MOLDEX3D (CAE). Svoje storitve nudi na področju celotne Slovenije, kakor tudi na področju sosednje Avstrije.

PRIJAVNI FORMULAR

RAZPIS BO ODPRT DO PREKLICA.

Vljudno vabljeni!
ZIG_PNG